Novinka Reduced price! Premium Gravitácie Elektrické Soľ a Korenie Brúska Sada 2 Batérie Powered Soľ Shakers, Automatické Jednej Strane Mlynčekov na Korenie s L Zväčšiť

Premium Gravitácie Elektrické Soľ a Korenie Brúska Sada 2 Batérie Powered Soľ Shakers, Automatické Jednej Strane Mlynčekov na Korenie s L

€16.56

-14 %

€19.48

Nový produkt

Veľkosť 20*6typ
Mlyny Typ Salt & Pepper Mlyny
Certifikácia CIQ
farba čierna
Materiál Nerez + Akryl
Číslo Modelu 2 x Čierne Korenie alebo Soľ Mlyn
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia Eco-Priateľský
Druh Mlyny

Premium Gravitácie Elektrické Soľ a Korenie Brúska Sada 2 Batérie Powered Soľ Shakers, Automatické Jednej Strane Mlynčekov na Korenie s

PREMIUM KVALITA A TLAKOVÁ VÝKON

zabezpečiť maximálnu odolnosť a zápas hladko s vášho prístroja, tento odolný batériový gravitácie brúska má ostré, hrdza-dôkaz keramické jadro, ktoré ľahko a hladko brúsiť všetky koreniny bez zmeny jeho chuť.

Ideálne pre všetky vaše korenie potreby a tiež robí skvelý darček/gadget pre všetkých dospelých, mužov, ženy, ktorá miluje variť!

ĽAHKO jednou RUKOU PREVÁDZKA Jednoducho otočiť alebo invertného gravitácie prevádzkované brúska s jednou rukou ak chcete aktivovať výdaj vaše obľúbené korenie, zatiaľ čo vaše druhej strane je zadarmo zvládnuť iné kuchyňa úlohy. Modré LED svetlo sa aktivuje počas prevádzky. Je to jednoduché a efektívne!

NASTAVITEĽNÉ A PRESNÉ KORENIE – Uistite sa, dokonalý grind tým, ľahko nastavenie hrubosti vášho korenie otočením nastavenie gombíka na hlavu z mlynčeka.

Vybavená modrým LED svetlom, ktoré vám pomôžu presne rozišli korenie na svoje obľúbené jedlo.

môže pojať až 4,5 fl oz. Každý brúska vyžaduje 6 AAA batérie (nie je súčasťou dodávky); Koreniny nie sú zahrnuté. Veľké dno priestoru na vyplnenie korenie a ľahko vidieť množstvo korenia doľava.

V jednej Ruke Automatická Prevádzka S LED Svetlom

Prečo používať obe ruky? Jednoducho otočiť alebo invertného gravitácie prevádzkované brúska s jednou rukou ak chcete aktivovať výdaj vaše obľúbené korenie, zatiaľ čo vaše druhej strane je zadarmo zvládnuť iné kuchyňa úlohy.

Modré LED svetlo sa aktivuje počas prevádzky. Je to jednoduché a efektívne!

Nastaviteľné Hrubosti Mletia

Uistite sa, dokonalý grind tým, ľahko nastavenie hrubosti vášho korenie otočením nastavenie gombíka na hlavu z mlynčeka. Vybavená modrým LED svetlom, ktoré vám pomôžu presne rozišli korenie na svoje obľúbené jedlo.

Odolné s Ostrými Efektívne Grind

tento batériový gravitácie brúska má ostré, hrdza-dôkaz keramické jadro, ktoré ľahko a hladko brúsiť všetky koreniny bez zmeny jeho chuť.

Ideálny forall vaše korenie potreby a tiež robí skvelý darček/gadget pre všetkých dospelých, muž, žena alebo začínajúci kuchár, kto miluje variť!

farba:čierna

Materiál:Nehrdzavejúca oceľ + akryl

veľkosť:20*6typ

Obsah Balenia:

2 x Čierne Korenie alebo Soľ Mlyn

2 x Návod na použitie

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: mlynských, mlyn korenie, effriteuse, komerčné elektrické korenie mlyn, elektrický mlynček korenie, ručný mlyn, vodotesný reproduktor, angl brúska, nohy brúska, vlašských orechov brúska.

Napísať recenziu

Premium Gravitácie Elektrické Soľ a Korenie Brúska Sada 2 Batérie Powered Soľ Shakers, Automatické Jednej Strane Mlynčekov na Korenie s L

Premium Gravitácie Elektrické Soľ a Korenie Brúska Sada 2 Batérie Powered Soľ Shakers, Automatické Jednej Strane Mlynčekov na Korenie s L

Premium Gravitácie Elektrické Soľ a Korenie Brúska Sada 2 Batérie Powered Soľ Shakers, Automatické Jednej Strane Mlynčekov na Korenie s PREMIUM KVALITA A TLAKOVÁ VÝKON zabezpečiť maximálnu odolnosť a zápas hladko s vášho prístroja, tento odolný batériový gravitácie brúska má ostré,

Súvisiace produkty