Novinka Reduced price! Cleqee P7002S 4pcs Vysokej kvality 50KY Bezpečnosti BNC female konektor pre Prístrojový panel Inštalácia Zväčšiť

Cleqee P7002S 4pcs Vysokej kvality 50KY Bezpečnosti BNC female konektor pre Prístrojový panel Inštalácia

€7.45

Nový produkt

Názov Značky CLEQEE
Číslo Modelu P7002S
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ

Funkcie

·Tento bezpečnosti BNC female konektor je vyrobený z medi a PA ,veľmi odolné, pre daliy použitie a skúšky .M10 Štandardné Metrický Závit, leting jeho skrutky príslušenstvo môže byť nainštalovaný, jednoducho a pevne . ·Priemer z 2 medi sondy do 50KY adaptér je o 0.7 mm(0.027 v ),ktoré sú špeciálne navrhnuté pre prístrojový panel testovanie a pripojenie . ·Plug priemer BNC konektor je 12.6 mm(0.5, v), ktorá sa dá ľahko vložkou na BNC samec konektor .Vysoko kvalitný PA plastové,aby sa zástrčka má lepšie tepelne-odolné & opotrebovaniu. ·Každý plug hmotnosť je o 40 g(1.41 oz).Nízka hmotnosť ,ľahko prenáša a nainštalovať .

Návrat&Kontaktujte nás (1)akceptujeme vrátiť,kontaktujte nás Prosím na správu alebo e-mail skôr, než sa vrátiť,položky by sa mali vrátiť do 14 dní a návrat poštovné hradí kupujúci. (2)Ak sa váš balíček viac ako 40 dní neboli prijaté, prosím, kontaktujte nás čo najskôr.(Rusko a ostatné krajiny bude trvať oveľa dlhšie, ako iné krajiny, tak prosím buďte trpezliví,ak je viac ako 50 dní neboli doručené,kontaktujte nás prosím) (3)Budeme robiť všetko, aby sme zaručili položky " a kvality našich služieb. Vysoko oceňujeme vašu POZITÍVNU spätnú väzbu, tak nás, prosím, kontaktujte pred odchodom negatívna spätná väzba a všeobecné pripomienky,Ďakujeme vám za vašu podporu! Pekný deň!!

Štítky: solárny panel 5v 75w, láska meme buzzfeed, paradajka 112 kečup, topánky svadobné žena, láska kovové samsung, lenovo fotoaparát y700, vintage glove putá, vietor auto mazda cx5, usb c herné kábel.

Napísať recenziu

Cleqee P7002S 4pcs Vysokej kvality 50KY Bezpečnosti BNC female konektor pre Prístrojový panel Inštalácia

Cleqee P7002S 4pcs Vysokej kvality 50KY Bezpečnosti BNC female konektor pre Prístrojový panel Inštalácia

Funkcie ·Tento bezpečnosti BNC female konektor je vyrobený z medi a PA ,veľmi odolné, pre daliy použitie a skúšky .M10 Štandardné Metrický Závit, leting jeho skrutky príslušenstvo môže byť nainštalovaný, jednoducho a pevne . ·Priemer z 2 medi sondy do 50KY adaptér je o 0.7 mm(0.027 v ),ktoré