Novinka Reduced price! Moc 27976 List Ihrisko 4x6x6 Rovno Tehly Blok Kompatibilný so Všetkými Značkami Montuje Častice, Výhľad na Ulicu Zväčšiť

Moc 27976 List Ihrisko 4x6x6 Rovno Tehly Blok Kompatibilný so Všetkými Značkami Montuje Častice, Výhľad na Ulicu

€4.06

Nový produkt

Plastové Typ ABS
Názov Značky jile
Čiarový kód No
Veľkosti Bloku Malé stavebným(Kompatibilné s Lego)
Pohlavie Unisex
Materiál Plastové
Pôvod CN(Pôvodu)
Vekové Rozpätie > 6 rokov

Väčšinu zrna série

Pôvod: guangdong, Čína

Výrobok balenie: plastové tašky

Materiál: netoxický a bez zápachu, ABS plast

Vhodný vek: 5 ~65 rokov

Produkt údržba: je možné čistiť a dezinfikovať,

Osobitná pozornosť

1. Deti sú potrebné na používanie výrobku podľa domov dohľadu;

2. Nie lastovička malá stavebným častice.

3. Ak hračka je poškodený, prosím recyklujte ju;

4. Vyhnúť sa zablok. expozície a vlhkosťou.

Dôležité: produkt farba je stále aktualizovať.

Poznámky pre kupujúcich

1. Všetky predaný tovar sú prísne kontrolované a zabalené v obchode. Ak kupujúci známky za tovar, prosím, uistite sa, že otvoriť okno pre kontrolu, kontrolu množstva tovaru a skontrolujte, či tovaru sú v dobrom stave. Ak máte akékoľvek otázky, sme nie je zodpovedná za to.

2. V procese expresné doručenie, niekedy je doručenie oneskorené kvôli nejakej mimoriadnych udalostí, ako sú počasie a podmienky na ceste. Obchod sľubuje pomôcť kupujúci kontakt a koordinovať a včas dodať tovar sa k vám čo najskôr. Ak máte malcontent pocit, Kuriérom, môže sťažovať na miestny express spoločnosti, dúfam, že kupujúci môže rozlišovať zodpovedné osoby, ďakujem.

3. Zostavený stavebným hračky sú ručné triedenie a tesniace vaky, a niekedy je nedostatok častí. Obchod môže doplňte chýbajúce časti zdarma pri zákazníci kúpiť výrobky znova.

4. Tento druh stavebné bloky sú balené v obyčajných papierových škatuliach, vydané expresného doručenia, a starostlivo zabaliť do nášho obchodu. To je však ťažké zabezpečiť, aby jednotlivé obaly boxy sú extrudované a opotrebované, ale súčasti výrobku vo vnútri balenia krabice nebudú poškodené.

5. Obrázky všetkých tovaru v našom obchode by mali byť v súlade s reálne obrázky, pokiaľ je to možné, ale Uhol odchýlky alebo slnečného žiarenia môže viesť k niektorým farebný rozdiel počas nakrúcania. Prosím, kontaktujte náš zákaznícky servis, aby bolo jasné, pred nákupom.

6. Odporúča sa, aby deti do 5 rokov hrať s veľkými zrno stavebné bloky, Pretože small - grain diely sú ľahko jesť chybu a môže sa vyplniť len so sprievodným rodičov.

Štítky: vonkajšie detské ihrisko, moc, blok headz, verejné zariadenia detských ihrísk, lego moc, detské ihrisko, moc tehly vojenské, Blok, lego loz, lego ulici.

Napísať recenziu

Moc 27976 List Ihrisko 4x6x6 Rovno Tehly Blok Kompatibilný so Všetkými Značkami Montuje Častice, Výhľad na Ulicu

Moc 27976 List Ihrisko 4x6x6 Rovno Tehly Blok Kompatibilný so Všetkými Značkami Montuje Častice, Výhľad na Ulicu

Väčšinu zrna série Pôvod: guangdong, Čína Výrobok balenie: plastové tašky Materiál: netoxický a bez zápachu, ABS plast Vhodný vek: 5 ~65 rokov Produkt údržba: je možné čistiť a dezinfikovať, Osobitná pozornosť 1. Deti sú potrebné na používanie

Súvisiace produkty