Novinka Reduced price! Multi-veľkosti Okna Tepla Kontrolu Filmových Anti-UV Jeden Spôsob, ako Zrkadlo Film ochrany Osobných údajov Samolepiace Okno Odtieň pre Domáce (Brown-Strieborná) Zväčšiť

Multi-veľkosti Okna Tepla Kontrolu Filmových Anti-UV Jeden Spôsob, ako Zrkadlo Film ochrany Osobných údajov Samolepiace Okno Odtieň pre Domáce (Brown-Strieborná)

€6.90

-10 %

€7.68

Nový produkt

Funkcia Teplo Kontrola ,Anti-UV,Deň ochrany Osobných údajov,Odlesky Ovládanie,Blokuje Svetlo
Povrchová Úprava Znečistený
Materiál PVC
Veľkosť 40/50/60/70/80/90 x 200/300/500 cm
farba Hnedá, Strieborná
Číslo Modelu Hnedá, Strieborná Jeden Spôsob, Ako Zrkadlo Okno Film
Druh Sklo Filmy
Názov Značky WXSHSH
Šírka 40/50/60/70/80/90 cm
Dĺžka 200/300 /500 cm

✅ Tepelná IZOLÁCIA A ÚSPORA ENERGIE - Blokovaním 90% infračerveného žiarenia, tepla, okno ovládanie film dokáže udržať teplo v zime a udržať ju v lete, pomáha znižovať drahé vykurovanie a chladenie náklady. 15% HVIEZDOKOPY zmysle účinne znižujú oslnenie ✅ ÚČINNÉ UV ODMIETNUTIE - UV rozpúšťadlá pridané v dolnej časti okna reflexná fólia účinne blokuje 85% UV žiarenia a znižuje vyblednutiu a starnutiu interiéru nábytkom ✅ STATICKÉ DRŽAŤ A NON LEPIDLÁ - Lepidlo zadarmo dizajn, žiadne chemické uvoľnenie, veľmi jednoduchá inštalácia, len sa uistite, že okno je povrch úplne čistý a úplne bez poškvrny, nezabudnite použiť VEĽA mydlo/zmesi vody, aby nasiakli oboch lepiacej strany a okno ✅ HRUBÉ A VYSOKEJ KVALITY - dom okno odtieň je 0,15 mm hrubé a majú výborné tepelnoizolačné efekt, s anti-scratch vrstva na povrchu, trenie odolať, nebude slabnúť ani pľuzgiere, ľahko odstrániť, ekonomické a praktické ✅ PRIVACY PROTECTION - jeden spôsob, ako okno film poskytuje skvelé určené ochrane osobných údajov v priebehu dňa iba; zrkadlo-efekt je obrátil v noci od interiéru

Iný účinok medzi cez deň a v noci Vonkajšie sklo sa zobrazí zrkadlový efekt, rovnako ako udržať vaše súkromie iba v priebehu dňa, a môžete vidieť mimo zvnútra. Keď večer vnútorné svetlo je silnejšie, potom skla mimo stratí zrkadlový efekt, ako aj mimo ľudia môžu vidieť dovnútra, takže si nakresliť odtiene, ak je to potrebné.

Jeden spôsob, ako okno film dáva okne, ktoré reflexná, zrkadlové vzhľad a tiež blokuje horúce slnečné lúče od vstupu cez okna. Odmieta asi 99% UV žiarenia, pomáha znížiť vyblednutiu na váš drahocenný nábytok alebo iné UV citlivé veci, a asi 80% celkovej slnečnej energie prichádza zo slnka. Udržiavaním izbu v pohode, mierne teploty, môžete podporiť viac ekologicky uvedomelí životného štýlu, znižuje spotrebu energie a pomôcť vytvoriť ekologickejšie svete.

Zákazník otázky a odpovede

Otázka: Takže v noci, pretože garáž je tma vnútri, s týmto odtieňom, nikto z vonkajšej strany, bude schopné vidieť vo vnútri? Odpoveď: Nie, že môžu vidieť I v noci, ale nie v deň čas. Môžete vidieť von z vašej strany buď denné alebo nočné Otázku: Čo je "riešenie aplikačných"? Žiadne prišiel s ním. Odpoveď: Non-amoniak glass cleaner je to, čo môžete použiť Otázka: čo ak sa chcete hnedá, efekt bude vo svojom vnútri a nie mimo dať vo vnútri byt moderné okno pohľad zvnútra? Odpoveď: zrkadlo stranou von , ale stále môžete vidieť, keď jeho vonku tma a svetlé vnútri Otázka: Ako pevný povrch je? Mám nápad pre použitie na obnovu moje sklo, konferenčný stolík, je na povrchu je už poškriabaný veľa. Odpoveď: nie je To tvrdý povrch, v skutočnosti, je to rolka pružný film ako na obrázku. Tiež, ak sa dostane poškriabaný, reflexné prírody sa stáva stratil na tie body a nebude vyzerať dobre v priebehu času. Je to naozaj určené pre systém windows, aby cez deň ochrany osobných údajov a odrážajú slnečné svetlo preč a ako koncepcia 2-way mirror.

Štítky: podpis okno film, zrkadlo papier, auto papier, foto zrkadlá, sklo ochrana Osobných údajov, zrkadlo lepidlo veľké, holograph vinyl, home decor, zrkadlo na stenu, okno odtieň filmy.

Napísať recenziu

Multi-veľkosti Okna Tepla Kontrolu Filmových Anti-UV Jeden Spôsob, ako Zrkadlo Film ochrany Osobných údajov Samolepiace Okno Odtieň pre Domáce (Brown-Strieborná)

Multi-veľkosti Okna Tepla Kontrolu Filmových Anti-UV Jeden Spôsob, ako Zrkadlo Film ochrany Osobných údajov Samolepiace Okno Odtieň pre Domáce (Brown-Strieborná)

✅ Tepelná IZOLÁCIA A ÚSPORA ENERGIE - Blokovaním 90% infračerveného žiarenia, tepla, okno ovládanie film dokáže udržať teplo v zime a udržať ju v lete, pomáha znižovať drahé vykurovanie a chladenie náklady. 15% HVIEZDOKOPY zmysle účinne znižujú oslnenie ✅ ÚČINNÉ UV ODMIETNUTIE - UV rozpúšťadlá

Súvisiace produkty