Novinka Reduced price! 500 ml USB Elektrické chlórnan Sodný Voda Generátor Dezinfekcia Vody Maker Kyselinu chlornú Vody Maker Stroj Ionizátor Zväčšiť

500 ml USB Elektrické chlórnan Sodný Voda Generátor Dezinfekcia Vody Maker Kyselinu chlornú Vody Maker Stroj Ionizátor

€10.12

-22 %

€12.98

Nový produkt

Použitie Iné
Výkon (W) 5W
Kapacita
Úprava vody Typ stroja Čistička Vody
Názov Značky becornce

{infomodule}

Package Zahrnuté:

1x Sterilizáciu Vody, Takže Stroj (Bez Kyselinu chlornú Vody)

1x Lyžica

Špecifikácia:

Napätie: 5V

Výkon: 5W

Kapacita: 500 ml

Funkcia: Generovanie chlorid sodný

Konfigurácia: 3g soľ + 500 ml vody

Sterilizácia kurz dosiahne 99.9%:E. coli/Staphylococcus aureus/Candida albicans/Roztočov, atď.

Funkcie:

-Kyselinu chlornú (HOCl) je netoxický a neškodné. To je oficiálne schválený NÁS FDAs a Japonsko. To je asi 80-krát účinnejšie ako bielenie vody.

-Chlorid sodný (NaOCl) je hlavnou zložkou bleach vody, ktoré je účinné aj na sterilizáciu a dezinfekciu.

Bleach vody: účinné baktericídne zložka bleach je "chlórnan sodný" (NaClO). Nevýhodou je, že je viac toxické pre ľudský organizmus a má viac chemických rezíduí. Ako pre dlhodobé použitie bielidlá, bude to spôsobiť podráždenie pokožky, slizníc a dýchacích ciest, a stať sa zdravotné problémy.

Okrem toho, "chlórnan sodný" je relatívne žieravé a má vplyv na ľudskú pokožku, a dokonca aj kovy. Čistenie povrchu kovových zariadení a umývanie podlahy spôsobí korózii zariadenia a čoskoro budú zastarané.

-"Kyselinu chlornú" môže byť použitý priamo na umývanie zeleniny, ovocia a riad. Lei Kaiyin vysvetlil, že vysoká koncentrácia "kyselinu chlornú" nebude cítiť mierne chlóru plyn, ale pre vodný roztok 5 až 20 ppm "kyselinu chlornú", to môže byť hovoril, že je takmer bez zápachu. Okrem toho, pretože "kyselinu chlornú" rozkladá veľmi rýchlo (to bude rozkladať do vody a malé množstvo chlóru plyn), a nezanecháva chemických látok na povrchu, to nie je skutočne ovplyvňujú farby, textúry a vôňa zložiek. Naopak, "kyselinu chlornú" môže účinne eliminovať rezíduá pesticídov na povrchu zeleniny okrem jeho silných sterilizácia schopnosť.

-Napriek tomu, je odporúčané používať zeleniny, ktoré boli umyté kyselinu chlornú. Najlepšie je, nejesť ich priamo. Použite čistú vodu na umývanie alebo teplo ich pred jedlom. Kyselinu chlornú budú transformované na neškodné soli a kyslíka po zahriatí.

Pokyny:

1. Pridajte vodu a soľ do hrnca a začať s jedným kliknutím;

2. Po dezinfekčného roztoku je vyrobené, nastriekajte rovnomerne;

3.Utrite povrch položky, ktoré majú byť dezinfikované, a utrite ju mäkkou špongiou.

Poznámka:

1.Prosím, dovoľte 1-3 cm chyba kvôli ručné meranie. Prosím, uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku.

2.Farby môžu mať odlišné ako rozdiel displej, prosím pochopiť.

Štítky: chlórnanu vápenatého, uv vody, generátor vĺn schumann, lampa sodíka, hydroxid sodný kovov, najnovšie ionizátor vody, alkalin vody, kyselinu chlornú vody maker, vodík voda stroje, batéria razer mamba 2012.

Napísať recenziu

500 ml USB Elektrické chlórnan Sodný Voda Generátor Dezinfekcia Vody Maker Kyselinu chlornú Vody Maker Stroj Ionizátor

500 ml USB Elektrické chlórnan Sodný Voda Generátor Dezinfekcia Vody Maker Kyselinu chlornú Vody Maker Stroj Ionizátor

{infomodule} Package Zahrnuté: 1x Sterilizáciu Vody, Takže Stroj (Bez Kyselinu chlornú Vody) 1x Lyžica Špecifikácia: Napätie: 5V Výkon: 5W Kapacita: 500 ml Funkcia: Generovanie chlorid sodný Konfigurácia: 3g soľ + 500 ml vody Sterilizácia

Súvisiace produkty